
Kompass gGmbH - Huis Solingen ||
13 slaapkamers met in totaal 27 bedden verdeeld over twee verdiepingen.
Ons huis 2 is ontstaan uit een voormalige supermarkt. Talrijke verbouwingen geven dit huis zijn bijzondere charme.
Het huis beschikt over een grote, lichtovergoten serre. Bij mooi weer moet u zeker het enorme buitengebied benutten.
Huis Solingen 2 ligt in het rustige dorp Hollum tussen huis 1 en 3, ongeveer 10 kilometer van Nes verwijderd. Naar het centrum is het ongeveer 800 meter. Hier vindt u naast cafés en boetieks ook een supermarkt. Een pendelbus rijdt regelmatig over het eiland. De bushalte is slechts ongeveer 100 meter verwijderd. In de directe omgeving bevindt zich een kiosk, een snackbar en een gezellig café.
Het huis
Huis Solingen 2 beschikt over 13 slaapkamers met in totaal 27 bedden.
Deze zijn verdeeld in de volgende kamertypes:
- twee eenpersoonskamers
- negen tweepersoonskamers
- één driepersoonskamer
- één vierpersoonskamer
Het huis beschikt over een volledig uitgeruste keuken:
koffiezetapparaat, magnetron, vaatwasser en oven zijn vanzelfsprekend aanwezig.
De recreatieruimte en de serre zijn voorzien van voldoende zitplaatsen.
Het buitenterrein
Hier staat u een enorm gazon met speeltoestellen en voetbaldoelen ter beschikking (dit wordt gezamenlijk met huis 1 en 3 gebruikt). Daarnaast is er een barbecueplaats met veel ruimte om samen te zijn.
Goed om te weten
Onze huizen zijn in principe zelfvoorzienende huizen. Op verzoek bemiddelen wij contacten met onze partnerbedrijven op het eiland (grote keuken, fietsverhuur etc.).
Wifi is bij de prijs inbegrepen.
Bedlinnen kan tegen een vergoeding van 10,- euro per set worden geleverd.
Munten voor wasmachine en droger kunnen worden gekocht voor 5,50 euro.
De kosten voor de eindreiniging zijn niet inbegrepen in de huurprijs. Gelieve de accommodatie „veegschoon“ te verlaten.
Kompass gGmbH - Huis Solingen ||
Burenlaan 27
9161 , Hollum - 0049212-594840